VOLEJTE277 271 843

O společnosti ATISS

Společnost ATISS je rodinnou firmou, jejíž působnost sahá do roku 1989. Rok vzniknu, od něhož jsme prošli značným vývojem a získali dovednosti v různých oblastech. Tou primární je však stavebnictví, jemuž se věnujeme doposud, konkrétně nízkoenergetickým a ekologickým dřevěným domům.

Od roku 1992 nás můžete nalézt v Orlové – Porubě, kde se nachází produkční závod. Za více, jak dvacetileté období jsme nabyli dostatečných zkušeností, zmodernizovali výrobu a vytvořili si profesionální know-how, jehož výsledkem jsou domy odlišného charakteru, velikosti a provedení.

Realizace společnosti ATISS

Od roku 1989 do současnosti máme na kontě významné projekty, rekonstrukce, modernizace nebo přestavby, které v prvopočátku existence směřovaly především k investorovi ŽDB Bohumín. Z let minulých lze jmenovat tyto stavby.

  • Hala pro výrobu dvojkolí
  • Administrativní budova
  • Přestavba čtyř městských kotelen na plyn
  • Rekonstrukce mateřské školky na úřad HZP
  • Stavba spalovny odpadu pro nemocnici Havířov

V  produktovém portfoliu nechyběly ani okenní či dveřní výplně. Nyní jsou to pouze skleněné dveře.

Aktuální produktová nabídky

V současnosti se zaměřuje pouze na stavbu nízkoenergetických domů, přičemž využíváme letitých zkušeností se dřevem. Tvoříme atypické rodinné domy se slámovou střechou, domy variabilní, moderní a nadčasové. Výjimkou nejsou ani několikapokojové penziony.

Cit pro detail, nízké provozní náklady a silné soužití s přírodou nám dávají nepopsatelné možnosti z pohledu tvořivosti. Každý požadavek je pro nás výzvou a zároveň pracovním úkonem, jehož realizaci provedeme ve stanoveném termínu, kvalitně a s přihlédnutím k dlouhé životnosti.

Aktuálně patříme k přeborníkům na alternativní způsoby bydlení, kteří vám zajistí útulné a krásné obydlí od prvopočátečního návrhu, až po finální realizaci.

Pro zájemce

Telefon: 277 271 843
E-mail: info@domyatiss.cz


Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.